1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Software - www.royalbiz.cz

3 posters

Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Software - www.royalbiz.cz

Příspěvek  Admin Fri Nov 13, 2009 6:21 pm

Vážení čtenáři, nemáte někdo zkušenosti s firmou Royal Business - (www.royalbiz.cz). Jedná se o nabídku školení a především o prodej ne zrovna levného software na obchodování na burzách. Byl jsem na tuto firmu dotazován a osobně ji neznám. Ani na webu není téměř nic k nalezení.

Má někdo zkušenosti? Ať již dobré či špatné?


Naposledy upravil Admin dne Tue May 11, 2010 4:56 am, celkově upraveno 2 krát
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Jan Kříž Royal business

Příspěvek  trade Sun May 02, 2010 10:31 am

No Dobrý den, měl jsem zkušenosti se společností Brokers Job,kterou p.Kříž musel přejmenovat na jiné názvy, z důvodu špatného(neodborného vedení)klientů a manažerů.Sám jsem osobně zažil, jak během působení Brokers Job se společnost 3x rozpadla díky slibům,podvodům a lžím ze strany p.Kříže. Je to člověk povahově velmi zkažený, který má(kromě jiných negativních vlastností chybu, že pořád něco slibuje, ale když přijde na krájení chleba , vždy se diví, že má něco udělat. Bohužel tento člověk a jeho blízcí-jeho syn a nejbližší lidé, kteří si říkají manažeři, jsou pouze jeho nástrojem, jak manipulovat s ostatníma lidma. Je to společnost, kde heslo kvalitu nahradíme kvantitou jim není cizí.Sám jsem jel s touto společností na dovolenou, kde opět bylo slíbeno živé obchodování na burzách ,v Egyptě, jaké bylo zklamání , když jsme byli svědky, že tento člověk nabyl schopen ani zajistit internet, protože byl drahý a tak z toho nic nebylo. Mimo jiné mělo výhradně se jet na místo se zajištěnou wifi na místě. V programu, kde burza je jen zástěrka na registrace ve velkém, jsou určité výhody a soutěže. Uvedu příklad, pokud manažer splňuje určitý počet zaregistrovaných za měsíc má nárok na auto Audi A6. Po roce plnění tento vůz se přepisuje do osobního vlastnictví manažera. Tak zní přesně stanovené pravidla společností. A víte jak vše dopadne ? Jakmile přichází doba přepisu, pod nějakou záminkou je vůz manažerovi odebrán a hned předán novému manažerovi. Toto není vtip. Jsem doposud v kontaktu s vyřazenými a těma co utekli od těchto praktik . Tak se člověk ptá , kde jsou výborní manažeři, kteří zde pracovali jako p. Bura, Turoň,Trejbalová, Žerava, Malíková,Sucánek, Máček,Dvořáková a spoustu dalších dobrých lidiček. Podle mého mínění tito lidé měli dosti rozumu a od tohoto člověka se distancovali. Klidně zavolejte p. Křížovi +420 731 190571, a zeptejte se, kam tito lidé utekli!!!!!!!!
Další otázka , jak je možné, že majitel společnosti, když se podíváte na jejich stránky www.royalbiz.cz , dělá veřejné prezentace ???? Lidé , kteří se honosí titulem manažer se topí v dluzích a do telefonu čtou telefonní rozhovor na domluvení schůzky. Nedávno jsem volal na kontakt z jejich stránek manažerovi p.Skopalovi tel: 603 342 281 na nabídku co mají na stránkách, jejda to bylo koktání, profesionalita nikde.Chtěl bych osobně být na jeho jednáních hm.
Nyní provozují svoje praktiky v Brně-Líšni, Podruhova číslo 5 v prvním patře.Toto sídlo má honosný název-Business centum, ale je to sídlo, kde musíte projít kolem umaštěných montérů, v přízemí je totiž auto opravna a když se podíváte na žlutou oprýskanou omítku, tak již máte stísněné pocity a udělá si rozumný člověk svůj osobní názor, že tu něco nehraje.
Pokud chcete se něčemu naučit na burzách v elektronické podobě, radím jděte kdekoli jinde, společností je dostatek, Vy jste narazil bohužel na odpad, za který se poctiví spekulanti musí stydět. Od té doby co jim utekl i školitel, prý to tam nestojí za nic, školí p. Kříž, kterému nikdy v jeho vysvětlování nikdo nerozuměl(bohužel jsou lidé kteří nemají dar školitele) a jeho syn který byl před půl rokem bez práce a tak ho taťka zaměstnal. Tento člověk nemá žádné zkušenosti ani na burzách, ve vedení . Na toto se člověk vypracovává několik let, né 4 měsíce. Zaplatit cca 35 000 kč za registraci je opravdu do nebe volající S pozdravem trader.
Exclamation

trade

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 02. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Re firma Kříž

Příspěvek  Admin Wed May 05, 2010 3:58 pm

Vážení čtenáři a diskutující, tímto ukončuji diskusi na téma Royal Business.

Děkuji Admin
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty ukončení diskuse

Příspěvek  David Thu Nov 04, 2010 7:21 pm

Admin napsal:Vážení čtenáři a diskutující, tímto ukončuji diskusi na téma Royal Business.

Děkuji Admin


To je škoda Admine,ted mě napadá kde je svoboda slova? David

David

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Re David

Příspěvek  Admin Fri Nov 05, 2010 12:04 am

Davide, až Vám někdo bude vyhrožovat, posílat na Vás právníky, navštěvovat Vás doma, děsit Vaše příbuzné a přátele a volat Vám ve dne v noci (30/den), tak mne jistě pochopíte.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Pochopení

Příspěvek  David Fri Nov 05, 2010 10:20 pm

Admin napsal:Davide, až Vám někdo bude vyhrožovat, posílat na Vás právníky, navštěvovat Vás doma, děsit Vaše příbuzné a přátele a volat Vám ve dne v noci (30/den), tak mne jistě pochopíte.

Příslušný odkaz na tuto stránku jsem našel přes google kde mi to Admine zobrazilo dva poslední příspěvky v diskusi a já myslel že mě to poslalo na začátek diskuse kde se jeden uživatel výjádřil k danému tématu, nevšiml jsem si nějakého číslování stránek tak jsem mzslel že jsem u prvního příspěvku a vy to hned zastavujete,proto má reakce,za kterou se omlouvám.Později jsem zjistil že jsem na konci ale to až po mé reakci.Doufám že již máte klidnější život.jsem rád za toto forum a děkuji protože potvrdilo mé pochyby.Přeji úspěch D.

David

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 04. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Software - www.royalbiz.cz Empty Re: Software - www.royalbiz.cz

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru