1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pasivní příjem

2 posters

Goto down

Pasivní příjem Empty Pasivní příjem

Příspěvek  Wanny211 Sat Oct 15, 2011 1:41 pm

Dobrý den, zaregistrovala jsem se do tohoto fora, ale pořád jsou zde jen finance, investování, ale nikdo tady nepíše jak přijít k penězům, jak jich vydělat a pak třeba investovat, toto téma jsem tady postrádala tak jej otvírám a doufám, že se někdo ke mě přidá, budu ráda za každou novinku , radu. Pro začátek uvádím mé skromné webové stránky
www.arpa.blue4net.cz kde je řada pasivních příjmů a momentálně největší novinkou mezinárodní společnost Webstar, nový trh budoucnosti, jsem patnerem této společnosti a vstupujeme na náš český trh, je velká šance tohoto pasivního příjmu za velmi jednoduchých podmínek, koukněte v menu WEBSTAR a hlavně je zde pozvánka na prezentci on-line, kterou sdílím se Slovenskými partnery. kde se trh již otevřel. do svého skvělého týmu v Česku hledám zkušené mlm partnery, jsem mezi prvními v česku a je tu obrovská příležitost si vybudovat luxusní pasivní příjmy. V mých kontaktech i skype, kde komunikuji a nebo zde na foru,

Těším se na Vaši spolupráci se mnou Obrtelová Helena

Zde je prosím pozvánka na on-line prezentaci kde se dovíte odborně o společnosti a seznámíte se s maketing, plánem, pokud časově nestíháte dole je i link na záznam prezentace.

P O Z V Á N K A

Dobrý den, dovoluji si Vás pozvat na prezentaci o firmě WEBSTAR. Začátek v 21.00.hodin, Firma přináší novou revoluční a patentovanou technologii online 3D nakupování na internetě a s tím související množství dalších výhod a novinek. Absolutně převratná možnost vybudovat si dlouhodobý reziduální prijem díky jedinečné filozofii získávání zákazníků. Tato příležitost určitě stojí za hodinku času, který tomuto budete věnovat. I když mám skoro denně nové " super" nabídky, tato mě svou vyjímečností po dlouhé době oslovila. A to jsem známému skoro měsíc tvrdě odmítala poslechnutí prezentace, až jsem mu nakonec udělala radost a poslechla si to. Okamžitě jsem změnila názor a mrzelo mě, že jsem nezačala dříve už před měsícem.

http://www.pasivneprijmy.sk/stranka/103/WEBINAR-O-WEBSTAR-NA%C5%BDIVO-DENNE-O-21.00.HODINE

Klikněte na link a když se Vám načítá stránka, najdete tam ve třech krocích šipkami popsaný návod k správnému přihlášení do konferenční místnosti. Snažte se přihlásit včas, aspoň s 5-10 minutovým předstihem a vyčkejte na začátek prezentace. Do okénka před enterem napište kdo Vás pozval. Tedy Vaše jméno a mé jméno Helena, příklad (Mila-Hela). Pište ve zkratce jména, počet písmenek je omezený.




Těším se na Vaši účast.

Helena Obrtelová



Wanny211

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 11
Age : 72
Location : Olomoucký

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Re "Jak přijít k penězům"

Příspěvek  Admin Mon Oct 17, 2011 5:14 am

Dobrá tedy, zatím jste si zde umístila Vaši PR. Nicméně chtěla jste se bavit o tom, jak přijít k penězům. Tak nám popište třeba to, proč si myslíte, že tento Váš MLM systém má šanci na úspěch.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Pasivní příjem

Příspěvek  Wanny211 Mon Oct 17, 2011 10:23 am

Admin napsal:Dobrá tedy, zatím jste si zde umístila Vaši PR. Nicméně chtěla jste se bavit o tom, jak přijít k penězům. Tak nám popište třeba to, proč si myslíte, že tento Váš MLM systém má šanci na úspěch.

Dobrý den, pak tedy Vám odpovím, i když si myslím že odpověd je daná linkem který jsem uvedla na pozvánce, každý si musí poslechnout nejprve prezentaci a se vším se odborně seznámit, nevím zda patříte k příznivcům mlm, mě to zaujalo proto, že je to nový portál generace, podobný jako facebook, je propojený s facebook, má možnost každý i obyčejný člověk si zde vydělat peníze, i bez koupi licence a tento způsob výdělku pasivního příjmu je zajímavý pro partnery, kteří z těchto všech klientů profitují, je to internetový obchod v 3d grafice, novinka ,trh budoucnosti, ke královským pasivním se dostanete jednoduše a to mě zaujalo, z posouzení na tomto portále si myslím, že jste určitě tady všichni finanční poradci a tak, ale snad se tu najde i nějaký příznivec mlm a pochopí tento system, koukněte na prezentaci, je tam i záznam pokud jste časově vytíženi a zde je marketingový plán a vše potřebné, info jsem zde uvedla o společnosti a ted je na každém jak se rozhodne, mé kontakty zde jsou, pracuji se svými kolegy se Slovenska, kde jsme již trh otevřeli, a právě toto téma jsem otevřela zde, všichni příznivci mlm mají ted právě obrovskou příležitost těchto příjmů, jsem mezi prvními v Česku, kdo tento business přijal, jsem partnerem společnosti a mám skvělý svůj tým v Česku, tak kdo si chce vydělat slušné penízky jako partner nebo i jako klint necht se k nám přidá, všechny zdravím na tomto foru a doufám, že se někdo ozve, radu jak přijít k penězum jsem tedy dala a zde je prosím můj oblíbený citát, které sbírám a mám je moc ráda, vemte si ho všichno tady k srdci, pro mě je to citát právě do mlm, který je stavěný na pomoci všem v síti, potom teprve jsme úspěšní i my.

"Když dáš člověku rybu, nakrmíš ho pro tento den. když ho ale naučíš ryby chytat, nasytíš ho na celý život"
toto platí právě v mlm, někteří hamoní pro sebe a proto nejsou úspěšní, všem zde přeji hodně úspěchů v podnikání.
W.

Wanny211

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 11
Age : 72
Location : Olomoucký

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Re pasivní příjem

Příspěvek  Admin Mon Oct 17, 2011 7:42 pm

Jaký je Váš měsíční příjem z MLM?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty re

Příspěvek  Wanny211 Tue Oct 18, 2011 12:11 pm

Admin napsal:Jaký je Váš měsíční příjem z MLM?
Dobrý den, já myslela že mi budou psát, lide, kteří si chtějí vydělat penízky a být finančně nezávislý, mám královský příjem z nového mlm, jsem spokojena za 6 týdnů rychlého startu, asi jste nesledoval prezentaci tam je martketingový plán, který mluví za vše, kdo je pilný má a jednoduše. Otázku jaký je Váš měsíční příjem z mlm - to by bylo dobré otevřít nové téma, ale tady se mlm nefandí, tak nevím, všem přeji hezký den a tuto naídku mám pro ty, kteří se nebojí nových informací a potřebují si vydělat peníze.

Wanny211

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 11
Age : 72
Location : Olomoucký

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Re MLM

Příspěvek  Admin Wed Oct 19, 2011 2:24 am

A jak jste na to přišla? Téma MLM tady bylo otevřeno již dříve. Kdybychom měli něco proti MLM, tak bychom Váš příspěvek, který je zatím jenom a pouze reklama na Váš byznys, již dávno smazali. A proč se vlastně bojíte napsat svůj příjem za první měsíc z MLM, když je to, jak zde tvrdíte, tak úžasná příležitost?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty MLM

Příspěvek  Wanny211 Wed Oct 19, 2011 11:13 am

Admin napsal:A jak jste na to přišla? Téma MLM tady bylo otevřeno již dříve. Kdybychom měli něco proti MLM, tak bychom Váš příspěvek, který je zatím jenom a pouze reklama na Váš byznys, již dávno smazali. A proč se vlastně bojíte napsat svůj příjem za první měsíc z MLM, když je to, jak zde tvrdíte, tak úžasná příležitost?
Dobrý den, zde všechna témata jsou pouze reklama, tak nevím proč mi to píšete, nemáš čas se s někým přít o něco co je nepodstatné, chtěla jsem zde předvést nový mlm a hlavně pro ty lidi, kteří peníze nemají a chtějí si je vydělat, moc lidí sem nechodí jak jsem koukala, já přeji všem zde hodně úspěchů. Můj čas je drahý a trávím ho podstatnými věcmi, Vám také přeji hodně štěstí v podnikání a úspěch.

Wanny211

Poèet pøíspìvkù : 5
Join date : 28. 06. 11
Age : 72
Location : Olomoucký

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Re MLM

Příspěvek  Admin Wed Oct 19, 2011 12:50 pm

Tak hlavně že se prezentujete jako někdo, kdo chce pomáhat druhým. K tomu již tedy skutečně není co dodat.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Pasivní příjem Empty Re: Pasivní příjem

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru