1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chodí za exmanželkou a pomluvy

3 posters

Goto down

Chodí za exmanželkou a pomluvy Empty Chodí za exmanželkou a pomluvy

Příspěvek  kiki2201 Wed Jun 22, 2011 11:10 am

Dobrý den,chtěla bych se zeptat je trestní čin za pomlouvání?Můj přítel je rozvedený a jeho bejvala manželka ho furt otravuje ne kuli dětskám,ze vším furt ji vozí v autě a ona furt po celém městě vykládá,že je s ním těhotná a já,že jsem ho vyhodila,ale to není pravda.Ona nemůže být těhotná,protože má podvázaný vaječníky.Přítel se mi úplně odcizil,chová se ke mě jako k duchovi a ještě ji vozí v mém autě!Já prosím o radu,co s tím?Děkuji za odpověď Štolcová No No No

kiki2201

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 21. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Chodí za exmanželkou a pomluvy Empty Re trestný čin pomluvy

Příspěvek  Admin Wed Jun 22, 2011 1:00 pm

Dobrý den paní Štolcová, jsem poněkud v rozpacích, neboť jste otázku položila na finančním fóru a já si netroufám Váš případ nijak hodnotit. Nicméně, pomluvy jsou trestný čin. Dostal jsem se do podobné situace, kdy mne jeden bezcharakterní člověk systematicky a léta na svém webu pomlouvá. Bohužel se zřejmě nepohybuje ani nemá bydliště na území ČR. Psal jsem o tom zde. Absolutně si Vám však netroufám nijak radit. Možná by bylo dobré vyhledat fórum či odborníka věnující se specielně této oblasti. Šel bych s tímto dotazem nejprve na nějaké speciální vztahové či rodinné fórum. Držím Vám pěsti. Ať se to podaří vyřešit.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chodí za exmanželkou a pomluvy Empty Pomluvy jsou trestný čin

Příspěvek  Admin Wed Jun 22, 2011 1:02 pm

Kdo o jiném sdělí nepravdivý údaj, který je způsobilý značnou měrou ohrozit jeho vážnost u spoluobčanů, zejména poškodit jej v zaměstnání, narušit jeho rodinné vztahy nebo způsobit mu jinou vážnou újmu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Chodí za exmanželkou a pomluvy Empty Manželská poradna

Příspěvek  Harry Tue Aug 02, 2011 5:52 pm

Tak to jsem netušil, že je zde i manželská poradna?:-)

Harry

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 02. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Chodí za exmanželkou a pomluvy Empty Re: Chodí za exmanželkou a pomluvy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru