1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Finančník.cz a totální cenzura

Goto down

Finančník.cz a totální cenzura Empty Finančník.cz a totální cenzura

Příspěvek  Admin Wed Jun 23, 2010 7:14 am

Včera přišla na můj web pěkná řádka lidí přes odkaz umístěný ve fóru na finančník.cz. Tak jsem se jej snažil najít, ale ten je již zřejmě dávno vymazán. Lidi, vy nevíte, že na www.financnik.cz panuje totální cenzura? Tak tam raději nic takového nepište, ještě vám zablokují účet! Very Happy

Jak si můžete všimnout, já jsem zde odkaz na www.financnik.cz umístil a je aktivní. Rozdílných názorů a konkurence (je vůbec finančník.cz konkurence?) jsem se nikdy nebál. Jenom konfrontace a konkurence nás posouvá dopředu a dělá lepšími. Vyžaduje to ovšem jistou dávku sebevědomí.

Na jakých všech burzovních webech můžete dále studovat a diskutovat? Vše najdete na www.iakcie.com . Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics
» odkaz

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru