1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze?

3 posters

Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze?

Příspěvek  Admin Thu Apr 29, 2010 2:22 am

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Mikrostranky????

Příspěvek  antropoid Thu Apr 29, 2010 5:13 pm

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:07 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Re mikrostránky a podnikání

Příspěvek  Admin Thu Apr 29, 2010 5:37 pm

Víte, že pro-investory.cz není můj web, že?

Myslím, že Vašim argumentům rozumím.

Berte to tak, že co se týče "tvorby" webů, jsem pořád začátečník. Učím se to. Zkouším. Taky jsem mohl "ustrnout" u www.aakjh.blogspot.com s návštěvností cca 300/den. Aktuálně jsem již na nějakých 2.000/den.

Vemte také v úvahu, co je jedním z hlavních cílů těch mých webíků. Cílem je seznámit potenciální klienty s touto službou: www.akcie-komodity.com . Jsem pragmatik. Když to napíšu přímočaře, tak jde o to, aby každý člověk, který sedne k internetu a začne hledat něco o akciích, investování atd. hned nebo velmi rychle narazil na nějaký můj relevantní web, kde bude alespoň jeden smysluplný článek a dále odkaz na službu. Investuji do toho moře času a celkem dost peněz a tak to musí generovat výsledky. To je asi každému jasné. Už jsem to někde psal, ale např. jeden z mých nejdůležitějších a nejlepších klientů na můj web narazil zcela náhodou! A já věřím, že bez stávající "sítě" by se to nestalo.

Možná, že nakonec třeba zjistím, že webů mám zbytečně mnoho a půlku smažu. Uvidíme. Nejsem neomylný a učím se "za pochodu".
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Mikrostranky

Příspěvek  antropoid Fri Apr 30, 2010 11:15 am

Jelikoz naprosto nesouhlasim s ban na Alberta, take muze sve prispevky za cenu vlastniho Banu.


Naposledy upravil antropoid dne Mon Jul 12, 2010 2:05 pm, celkově upraveno 1 krát

antropoid

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Re weby a webnode

Příspěvek  Admin Fri Apr 30, 2010 12:15 pm

Budu o tom přemýšlet.

Je zde několik věcí:
- nejsem dnes již v situaci, kdybych musel nějak výrazně zvyšovat počet klientů. Je to spíše tak, že jsem již nucen velkou část zájemců o spolupráci odmítat, bohužel, ostatně i proto jsem byl nucen stanovit ne zrovna malou minimální investovanou částku. Nebyl jsem prostě již schopen na všechny ty emaily a telefonáty reagovat a všem se věnovat (a moje napětí a nervozita z nevyřízených emailů stoupaly).
- nejsem si jistý, zda chci být na nějaké další IT firmě závislý (tvorba a správa webu), možná je to tím, že jsem individualista
- na stránkách s nabídkou služeb žádný adsens není a nikdy nebyl, viz www.akcie-komodity.com resp. www.janhysek.com
- www.vrchol.net není moje výkladní skříň, je to obyčejný blog. Přijde mi to stejné (kritika adsens), jako kdyby jste vytýkal patria.cz či bloomberg.com, že mají na stránkách bannery.
- nakonec si asi stejně nechám nějaký ten web u profesionálů udělat, možná že spuštění mého prvního CZ hedge fondu bude ten správný okamžik a pádný důvod pro zvednutí úrovně online prezentace
- jinak mi ukažte nějaký lépe udělaný web ve webnode.cz (bez zásahu programátora), velmi rád se nechám inspirovat. Ono lze ty weby ve webnode.cz velmi rychle upravovat, je to otázka minut či dokonce sekund (i proto se mi s tím tak pěkně pracuje).
- mimochodem, získával jsem velmi zajímavé klienty i "přes" obyčejný www.aakjh.blogspot.com , i když se tomu blogu dnes již musím smát Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Re: Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze?

Příspěvek  petas Sun Nov 28, 2010 12:04 am

Dobrý den!
Několikrát jsem si pročetl vaši diskuzi a neustále nechápu, o čem se mezi sebou bavíte. Chápu, že se jedná o marketingovou podporu formou minisite a microsite, ale nerozumím moc kontextu, o co se zde jedná.
Děkuji

petas

Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 27. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Re Petas

Příspěvek  Admin Sun Nov 28, 2010 11:32 pm

Tady to vlákno Vám již mnoho neřekne. Neboť se zde, z pro mne celkem nepochopitelných důvodů, asi dva lidé urazili a následně smazali všechny své příspěvky (tedy přepsali jednou větou) na fóru a tím zničili několik vláken. Mrzí mne to a je to smutné a trošku sobecké.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze? Empty Re: Mikrostránky: Není to ztráta času a vyhozené peníze?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru