1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Reference Fxstreet

3 posters

Goto down

Reference Fxstreet Empty Reference Fxstreet

Příspěvek  Admin Wed Feb 24, 2010 9:49 pm

Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re: Reference Fxstreet

Příspěvek  lubos.cermak Wed Feb 24, 2010 10:08 pm

Nechcu se rozepisovat. Díky jednomu článku na výše zmiňovaném webu jsem udělal skvělý obchod, ale přesnost článků se u mě bije se zmiňovanou okázalostí majetku. Nikdy jsem si u seriózních obchodníků nepotrpěl na pozlátka.

lubos.cermak

Poèet pøíspìvkù : 35
Join date : 29. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty ja si nesťažujem

Příspěvek  kviido Mon May 10, 2010 11:25 am

stránky sú ďaleko lepšie ako napríklad Turek.
kviido
kviido

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re fxstreet.cz

Příspěvek  Admin Mon May 10, 2010 4:56 pm

Tak to pojďme pro lidi trošku rozebrat. V čem jsou například lepší než Turek? Co Vám vyhovuje více?
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty zatiaľ len v rýchlosti

Příspěvek  kviido Mon May 10, 2010 5:16 pm

Admin napsal:Tak to pojďme pro lidi trošku rozebrat. V čem jsou například lepší než Turek? Co Vám vyhovuje více?
Turek je zameraný vyložene na predaj školení a kníh. Viac som sa dozvedel z ich diskusie ako z ich stránok. Na tvrdú, ale vecnú kritiku buď neodpovedajú vôbec, alebo vyhrážkami, ktoré zdôvodňujú akí sú úžasní traderi a ja blbec. Podporujú domýšľavých puberťákov v nekonštruktívnom urážaní, nie vo vecnej diskusii. To nie je moja šálka čaju. Na fxstreet je veľa dobrých článkov, ktoré pridal admin či majiteľ aj dobré blogy od užívateľov. Že niektoré nie sú veľmi fundované je v poriadku, nikto učený z neba nespadol, užívateľ si sám vyberie.
kviido
kviido

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re fxstreet.cz

Příspěvek  Admin Mon May 10, 2010 5:49 pm

Já ten web nesleduji, ale to, o čem mluvíte, mi dává smysl. Takové weby mají pro uživatele užitek.

Jinak morálka na webu je někdy příšerná. Stejně tak přístup některých firem. Na některých webech a fórech nenajdete ani náznak kritiky či polemiky. Vše je nekompromisně cenzurováno. Na svém fóru často ponechávám i velmi kritické komentáře i na moji adresu, takové komentáře se mohou vždy vyskytnout a snažím se s nimi vypořádat argumenty. Ale někdy si připadám jako naprostá rarita. Jinde se to rovnou maže a důvody jsou jasné.

Na některých mých webech se vykytuje kritika některých firem a jimi poskytovaných služeb a to ze strany nespokojených či podvedených klientů těchto firem. Musím se přiznat, že na mne byl již ze strany firem vyvíjen velký nátlak včetně vyhrožování fyzickým útokem na mne o moji rodinu. Kam až někteří lidé dokáží zajít?!!!

Viz oznámení.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re: Reference Fxstreet

Příspěvek  kviido Mon May 10, 2010 9:54 pm

Ja tiež občas trochu zavŕtam aby sa niekto prebral a získal som od neho informácie. Nemám nič proti mazaniu keď to preženiem. Turkovi aj celkom rozumiem, tiež sa stretol s napadaním svojich stránok aj osôb ako píšete. Tak nech sa darí...
kviido
kviido

Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 10. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re kritika a otázky na tělo

Příspěvek  Admin Mon May 10, 2010 11:05 pm

Tady můžete psát otevřeně. A taky dávat lidem otázky na tělo. Budu rád, když i občas s nějakým tím tipem přijdete.

Zatím přeji úspěšné obchody! Very Happy
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Reference Fxstreet Empty Re: Reference Fxstreet

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru