1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin

Join the forum, it's quick and easy

1st CZECH FINANCIAL FORUM
Vítejte na finančním fóru zaměřeném především na investice. Toto je testovací verze. Pro aktivní účast je třeba se přihlásit či registrovat. Ať se tu cítíte jako doma. Váš admin
1st CZECH FINANCIAL FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

5 posters

Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

Příspěvek  vojta111 Tue Jan 19, 2010 4:47 pm

Dobrý den,

narazil jsem na zajímavou možnost investování do následujícího projektu: http://share-rapid.com/investice/

Společnost ShareRapid Inc. se sídlem v Las Vegas (Nevada, USA) nabízí pro mé vklady úrokovou míru 31% p.a., která bude měsíčně připisována na můj účet. Uvažuji o investování 100.000 až 500.000 Kč, což by ve finále znamenalo měsíční cash-flow od cca 2.500 Kč, až do cca 12.500 Kč. Společnost je v ČR zastoupená Jaroslavem Urbanem.

Máte někdo zkušenosti se společností ShareRapid Inc. nebo přímo s panem Urbanem? Byla mi nabídnuta "Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem" a zatím jsem nenašel důvod, proč této investici nedůvěřovat. Předem děkuji za případné info.

/editováno: Upraven název tématu pro lepší přehlednost


Naposledy upravil Vojtěch Mráz dne Tue Jan 19, 2010 7:42 pm, celkově upraveno 2 krát

vojta111

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re ShareRapid Inc.

Příspěvek  Admin Tue Jan 19, 2010 6:21 pm

Dobrý den pane Mráz,

o této nabídce zatím nic nevím. Nicméně, již nabízené zhodnocení 31% p.a. působí krajně podezřele a domnívám se, že by to mělo každého "trknout". Pokud najdu čas, podívám se na jejich http://share-rapid.com/investice/ .

Snad Vám zde zatím někdo jiný poskytne Vámi požadované reference, ať již pozitivní či negativní. Question

Admin
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re ShareRapid Inc.

Příspěvek  Admin Tue Jan 19, 2010 6:53 pm

Prohlédnul jste si pozorně jejich stránky?
- Kontakt někde v USA bez telefonního čísla!
- Pro mne zcela nepochopitelně formulovaná nabídka
- Stránky působí, alespoň na mne, podivným dojmem

Řadu referencí najdete například zde. Doporučuji nejprve prostudovat. Já jsem si udělal celkem jednoznačný názor, nechám si ho však raději pro sebe.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re: ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

Příspěvek  vojta111 Tue Jan 19, 2010 7:06 pm

Děkuji za rychlou odpověď. Ano, úroková míra je "fantasticky" vysoká, proto mi několik přátel radilo zkusit nejprve investovat nejnižší možnou částku - 5000 Kč.

Po emailové komunikaci se ShareRapid mi byla nabídnuta následující smlouva:

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Smlouvaopjcepenzsesjedn

Investice vyšších částek prý probíhají výhradně osobně. Předpokládal jsem, že bych si až při schůzce pana Urbana prověřil a vzal si na něj kontakt. Ovšem po prostudování referencí investuji těch 5000 Kč. Když nic víc, tak z toho bude alespoň zajímavý článek.

vojta111

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 19. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re ShareRapid Inc.

Příspěvek  Admin Tue Jan 19, 2010 7:32 pm

Určitě bude prospěšné, když sem budete případně psát Vaše další zkušenosti. Ať již budou + či -.

A možná přijdou i komentáře dalších lidí... Question
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re ShareRapid Inc.

Příspěvek  Admin Wed Jan 20, 2010 1:30 am

Jinak k tomu máte zajímavý komentář od paní Hoškové zde.
Admin
Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 891
Join date : 09. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Úroky vyplácí

Příspěvek  mihalischade Tue Apr 27, 2010 4:05 am

Úroky ve výši 31% zatím vyplácí. Je třeba doufat........ Wink Při investování - čím vyšší riziko, tím vyšší výnos! Mám se společností zastoupenou p. Urbanem uzavřenou smlouvu o půjčce, kde je výše úroku p.a. daná. Podpis jsem dlužníka nechal úředně ověřit!!! Exclamation Takže já v ruce alespoň trochu jistoty mám. Very Happy

mihalischade

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re: ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

Příspěvek  Lavorax Mon Aug 23, 2010 11:36 am

Nějaké další informace k tomuto?

Lavorax

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Výplaty úroku...........ShareRapid

Příspěvek  mihalischade Thu Aug 26, 2010 11:36 am

Lavorax napsal:Nějaké další informace k tomuto?

Před pár dny mi skončila výpovědní doba 6 měs. na investici 30.000,-. Úroky (31% p.a.) mi byly vypláceny pravidelně na účet u Sharerapid, z kterého jsem si peníze převáděl na svůj bankovní účet. Ty mi byly společností převedeny vždy max. do 14 dnů. Dále jsem investoval 200.000 za 41% p.a. s výpovědí 3 roky. Na tuto částku mám uzavřenou smlouvu o výpujčce, kterou jsem dlužníka nechal úředně ověřit. I k této investici mi jsou úroky pravidelně vypláceny. Za sebe mohu konstatovat, že přes počáteční obavy jsem zatím nebyl ničím zklamán a věřím, že tomu bude i nadále. Jinak všem samozřejmě doporučuji při vyšších investicích uzavřít smlouvu a nechat si podpisy alespoň úředně ověřit, pokud ji rovnou nebudete uzavírat s dlužníkem u notáře. S dlužníkem jsem občas komunikoval přes Skype a vždy bylo vše v pohodě. Při dohadování mé vyšší investice byl ochoten se osobně sejít a dokonce do jím navrhované smlouvy o výpůjčce byl bez problémů ochoten vložit i mnou požadované podrobnosti.

mihalischade

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Sharerapid

Příspěvek  mihalischade Thu Aug 26, 2010 11:43 am

mihalischade napsal:
Lavorax napsal:Nějaké další informace k tomuto?

Před pár dny mi skončila výpovědní doba 6 měs. na investici 30.000,-. Úroky (31% p.a.) mi byly vypláceny pravidelně na účet u Sharerapid, z kterého jsem si peníze převáděl na svůj bankovní účet. Ty mi byly společností převedeny vždy max. do 14 dnů. Dále jsem investoval 200.000 za 41% p.a. s výpovědí 3 roky. Na tuto částku mám uzavřenou smlouvu o výpujčce, kterou jsem dlužníka nechal úředně ověřit. I k této investici mi jsou úroky pravidelně vypláceny. Za sebe mohu konstatovat, že přes počáteční obavy jsem zatím nebyl ničím zklamán a věřím, že tomu bude i nadále. Jinak všem samozřejmě doporučuji při vyšších investicích uzavřít smlouvu a nechat si podpisy alespoň úředně ověřit, pokud ji rovnou nebudete uzavírat s dlužníkem u notáře. S dlužníkem jsem občas komunikoval přes Skype a vždy bylo vše v pohodě. Při dohadování mé vyšší investice byl ochoten se osobně sejít a dokonce do jím navrhované smlouvy o výpůjčce byl bez problémů ochoten vložit i mnou požadované podrobnosti.

Jinak plně souhlasím s Adminem, že prezentace společnosti, adresa "někde" v Americe bez telefonního kontaktu aj. jsou nestandartní a u lidí kteří se alespoň trochu pohybují " ve světě financí" působí velice nevěrohodně.............Hezký den

mihalischade

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re: ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

Příspěvek  Lavorax Thu Aug 26, 2010 1:55 pm

mihalischade napsal:
Lavorax napsal:Nějaké další informace k tomuto?

Před pár dny mi skončila výpovědní doba 6 měs. na investici 30.000,-. Úroky (31% p.a.) mi byly vypláceny pravidelně na účet u Sharerapid, z kterého jsem si peníze převáděl na svůj bankovní účet. Ty mi byly společností převedeny vždy max. do 14 dnů. Dále jsem investoval 200.000 za 41% p.a. s výpovědí 3 roky. Na tuto částku mám uzavřenou smlouvu o výpujčce, kterou jsem dlužníka nechal úředně ověřit. I k této investici mi jsou úroky pravidelně vypláceny. Za sebe mohu konstatovat, že přes počáteční obavy jsem zatím nebyl ničím zklamán a věřím, že tomu bude i nadále. Jinak všem samozřejmě doporučuji při vyšších investicích uzavřít smlouvu a nechat si podpisy alespoň úředně ověřit, pokud ji rovnou nebudete uzavírat s dlužníkem u notáře. S dlužníkem jsem občas komunikoval přes Skype a vždy bylo vše v pohodě. Při dohadování mé vyšší investice byl ochoten se osobně sejít a dokonce do jím navrhované smlouvy o výpůjčce byl bez problémů ochoten vložit i mnou požadované podrobnosti.
Děkuji mnohokrát za informace.
Od Share-Rapidu mi bylo sděleno že přijímají investice od 5 000 - 50 000Kč.
Zainvestoval jsem již také přes smlouvu, peníze odeslány včera, zatím nedorazili. Ano, jejich ochota je výborná, úprava smlouvy na základě požadavků věřitele taky bez problémů.
Uvidim jak se to bude vyvíjet dále.

Lavorax

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 23. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Vrácení investice

Příspěvek  mihalischade Tue Sep 07, 2010 8:11 pm

Jak jsem již psal ke konci srpna, skončili mi dvě investice u ShareRapid a obě dvě mě již byly vráceny v termínu (do 14 dní). Úroky byly vypláceny pravidelně.............za sebe mohu říct, že jsem spokojen se zhodnocením.

mihalischade napsal:
Lavorax napsal:Nějaké další informace k tomuto?

Před pár dny mi skončila výpovědní doba 6 měs. na investici 30.000,-. Úroky (31% p.a.) mi byly vypláceny pravidelně na účet u Sharerapid, z kterého jsem si peníze převáděl na svůj bankovní účet. Ty mi byly společností převedeny vždy max. do 14 dnů. Dále jsem investoval 200.000 za 41% p.a. s výpovědí 3 roky. Na tuto částku mám uzavřenou smlouvu o výpujčce, kterou jsem dlužníka nechal úředně ověřit. I k této investici mi jsou úroky pravidelně vypláceny. Za sebe mohu konstatovat, že přes počáteční obavy jsem zatím nebyl ničím zklamán a věřím, že tomu bude i nadále. Jinak všem samozřejmě doporučuji při vyšších investicích uzavřít smlouvu a nechat si podpisy alespoň úředně ověřit, pokud ji rovnou nebudete uzavírat s dlužníkem u notáře. S dlužníkem jsem občas komunikoval přes Skype a vždy bylo vše v pohodě. Při dohadování mé vyšší investice byl ochoten se osobně sejít a dokonce do jím navrhované smlouvy o výpůjčce byl bez problémů ochoten vložit i mnou požadované podrobnosti.

mihalischade

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 27. 04. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Daně

Příspěvek  ikremer Fri Nov 12, 2010 1:52 pm

Mám také uzavřenou tuto smlouvu o půjčce peněz se sjednaným úrokem. Nicméně jak je to daňově? Zatím jsem nic z těch "výnosů", které si vyplácím na bankovní účet, neplatil. Vyplývá mi daňová povinnost?

ikremer

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 12. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a. Empty Re: ShareRapid Inc. (USA, Nevada) Smlouva o půjčce peněz se sjednaným úrokem 31% p.a.

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru